Debesijos sprendimai švietimui: valdykite procesus efektyviau

  Apie renginį

  Atsidarote savo el. pašto dėžutę, o ji jau „sprogsta“ nuo informacijos gausos? Kasdien jaučiate nerimą, kad kažko nespėjote iki galo atlikti, kad kažką svarbaus praleidote? Popierinis darbų kalendorius, užrašų knygelė jau nebepajėgūs susidoroti su kasdien augančiu informacijos srautu? Paroje trūksta valandų, o kartais nepamaišytų ir papildomos rankos? Norite dirbti mažiau, bet pasiekti geresnių rezultatų?
   
  Su šiais iššūkiais kovoti tenka ne tik švietimiečiams. Konkurencingoje aplinkoje daugelio įmonių atstovų jau išmoko optimizuoti, tinkamai struktūruoti duomenų srautus, tinkamai paskirstyti darbus ir stebėti jų atlikimo eigą. Nepamainoma vertybe tapo ir efektyvus nuotolinis visos įstaigos komandinis darbas.
   
  Deja, Lietuvos švietimo sistema vis dar atsilieka ir į skaitmenizacijos, skaitmeninio duomenų valdymo, įstaigos vidinės komunikacijos traukinį vis pavėluoja.
   
  Kvalifikacijos kėlimo programa Debesijos sprendimai švietimui: valdykite procesus efektyviau, skirta bet kurios srities švietimiečiui (mokyklos vadovui, mokytojui, skaitmeniniam  lyderiui etc.), kuris kelia sau tikslą išmokti dirbti su dideliais duomenų srautais, svajoja dirbti iš bet kurios pasaulio vietos, nori greitai ir efektyviai atlikti jam skirtas užduotis, kad galėtų daugiau laiko skirti savo pomėgiams.
   
  Kaip tai veikia?
   
  Programos lektoriai, turintys ilgametę debesijos sprendimų taikyme švietimo sistemoje praktiką, padeda susikurti konkrečios įstaigos unikalią procesų valdymo, optimizavimo sistemą, apmoko, kaip kurti ir valdyti procesus skaitmeninėje erdvėje, kaip kurti, bendrinti skaitmeninį turinį, dirbti virtualiose komandose. Svarbu – pasitelkiant šiuolaikiškus skaitmeninius įrankius, galima taupyti savo laiką ir įstaigos finansinius išteklius. Labai svarbi ir tinkama mokyklos išorinė komunikacija – prasta žinutė į išorę gali užverti duris į pokyčius įstaigos viduje.
   
  Programos trukmė 64 akad. val. 

  Kiti renginiai

  Visi renginiai