Emocinio intelekto svarba pedagogo kasdienybėje

  Apie renginį

  Žmogaus gyvenime didelę įtaką jo bendravimui, santykiui su kitais, pasitikėjimui savimi, pozityvesniam mąstymui, sumažėjusiam stresui, empatijai žmonėms, atsakingam mokymuisi iš klaidų turi įtakos emocinis intelektas. Pedagogo darbe jo ugdymas ir lavinimas itin svarbus, nes mokytojas prisiliečia prie jauno žmogaus kaip asmenybės ugdymo.
   
  Be to, pokyčiai atsiradę su Covid situacija, karantino periodas, nuotolinis darbas,  ugdymo proceso pokyčiai, nesaugumas dėl savo ir artimųjų sveikatos, galimai ir dėl darbo vietos – visa tai stipriai paveikė ne vieno mokytojo fizinę ir psichinę sveikatą. Todėl ypatingas dėmesys turi būti pedagogo psichinei higienai ir emocinio intelekto lavinimui, stiprinimui. 
   
  Akredituotos profesinio tobulėjimo programos trukmė 40 akad. val.   
   
  Mokytojai atliks daug praktinių užduočių,  praplės savo žinias apie tai kokia emocinio intelekto nauda ir svarba asmenybės gyvenime, apie emocinio intelekto komponentus: savimonę, savireguliaciją, motyvaciją, empatiją, savigarbą bei pagarbą kitam, savęs ir bei kitų supratimą. Lektorė mokymų metu padės suprasti savo asmeninių ir darbinių streso atsiradimo šaltinius. Suteikts žinių apie perdegimo sindromą bei praktinių pratimų, padedančių jo išvengti. Kaip geriau atpažinti ir suprasti savo nuotaikas, emocijas ir suvokti, kokią įtaką tai daro aplinkiniams.     

  Kiti renginiai

  Visi renginiai